Špeciálne formy

Špeciálne formy

Skúsenosti

Počas tridsiatich rokov navrhovania a výroby foriem do vibrolisov sme nadobudli bohaté skúsenosti s výrobou foriem pre stroje značiek Hess, Masa, Adler, Omag, Techmatik, Columbia, Quadra, Demler, Pierre & Bertrand, Balbinot, Sigma, Zenith, Ame a iných.

Materiál

V spolupráci s európskymi odborníkmi sme testovaním určili tie najkvalitnejšie a najtrvácejšie materiály na výrobu foriem. Keďže neprestajne pribúdajú nové zmesi ocele, vo výskume materiálov neprestávame. Trvácnosť našich výrobkov zvyšujeme aj procesom tepelného spracovania – kalenia, nitridácie a cementovania.

Technológia

V záujme efektívneho hospodárenia našich zákazníkov naša spoločnosť pred desiatimi rokmi vyvinula a dodnes vyrába formy na výrobu betónových tvárnic, ktoré sú montované. Tento druh foriem je konštrukčne riešený tak, aby jej jednotlivé časti boli demontovateľné, a teda aj ľahko vymeniteľné.

Dizajn

Trendom dneška je veľká rôznorodosť výrobkového portfólia. Výrobcovia betónových prvkov musia s týmto faktom rátať, neprestajne inovovať svoje produkty, držať krok s vývojovými trendmi. Práve inovatívny prístup je silný nástroj na zvyšovanie konkurencieschopnosti. Špeciálne formy reflektujú túto potrebu, jedná sa teda o výrobu atypických foriem, prototypov nami vyvíjaných, navrhovaných a konštruovaných tak, aby spĺňali požiadavky zákazníka.

Galéria

Opravy a servis foriem

Realizujeme opravy a servis nielen našich foriem, ale aj foriem konkurenčných producentov.

Opravy foriem do vibrolisov zahŕňajú:

  • generálne opravy a modernizáciu
  • rýchlu výrobu a výmenu náhradných dielcov
  • centrovanie razníkov
  • zváranie poškodeného rámu formy

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

[wpforms id="9"]