Stroj pre kalibráciu a brúsenie tvárnic

Každý zákazník privíta tvárnice rovnakej výšky a hladkého povrchu, preto je vhodné betónové prefabrikáty kalibrovať a brúsiť

Spoločnosť JONA s.r.o. je výrobcom strojného zariadenia, ktoré odfrézuje nerovnosti betónových prefabrikátov, a tak umožňuje vyrábať vysokokvalitné a hlavne presné tvárnice.

Stroj pre kalibráciu a brúsenie je určený na konečnú úpravu murovacích, komínových a debniacich tvárnic. Vyniká stabilitou a pevnosťou svojej konštrukcie. Jeho hlavnými výhodami sú:

Integrácia do výrobného procesu

Suchý spôsob brúsenia

Rýchla a jednoduchá výmena brúsnych segmentov

vďaka rybinovému vedeniu

Nízka energetická náročnosť

Príkon: 25kW stroj + 11kW odsávacie zariadenie

Pre opracovanie sú vhodné tvárnice vysoké  od 100 mm do 350 mm a rôznej šírky až do 1250 mm.  Zariadenie je vybavené vysokovýkonnými frézovacími diamantmi, ktoré sú súčasťou univerzálnych a jednoducho nastavovateľných brúsnych kotúčov. V prípade potreby je možné zhotoviť stroj „na mieru“ podľa priestorových možností existujúcej výroby.

Stroje pre kalibráciu a brúsenie tvárnic produkované spoločnosťou JONA s.r.o. sú maximálne odolné, čo je dokázané každodenným využívaním v prevádzkach popredných výrobcov betónových tvárnic.

Galéria

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať